Odkazy

youtube.com - nevyčerpatelný zdroj stvořený pro výuku angličtiny. Doporučuji vám vybrat si to, co vás baví. Mě třeba lákají filmy a jejich představitelé, takže si pouštím rozhovory s hollywoodskými hvězdami. Nebo poslouchám ukázky z filmů či dokumenty v angličtině. Spousta věcí je navíc doplněna titulky, takže výběr je opravdy obrovský. Každý si najde to svoje.

ujdeto.cz - písničky posloucháme všichni a hudebních stylů je spousta. Na této stránce si můžete najít svůj oblíbený song a jeho text. Písničky vám pomůžou prohloubit slovní zásobu a jsou skvělou možností procvičovat si poslechové dovednosti a výslovnost.  Já osobně jsem se na střední škole dostal k textům tehdejších hitů v časopise Bravo. Několik jsem se jich naučil zpaměti, někdy jen refrény, jindy celé písně. Nevěřili byste, ale já si to po více než 20 letech stále pamatuji!

englishbooks.cz - pokud sháníte učebnice angličtiny, tak jste na správném místě. Kromě nich zde najdete i pracovní sešity, slovníky, DVD, beletrii nebo poslechové materiály.

helpforenglish.cz - výuka angličtiny online, procvičíte si zde gramatiku, slovní zásobu, reálie anglicky mluvících zemí a můžete si přečíst spoustu užitečných rad, které pomohou vašemu postupu ve výuce jazyka. Kromě toho se lze zapojit do diskuzí a klást dotazy.

britishcouncil.org/learnenglish - doporučuji zejména videa, kde lze plnit úkoly a poté si prohlédnout i přepis nahrávky. Nachází se zde nepřeberné množství témat, výběr záleží pouze na vaší chuti a zájmu. Samozřejmě se zde nachází i gramatická cvičení.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider slider slider

Individuální výuka

Firemní výuka

Výuka dětí

Výuka přes SKYPE

--- infopanel ----

+420 604 358 699

mmitasik@seznam.cz