Odkazy

youtube.com - nevyčerpatelný zdroj stvořený pro výuku angličtiny. Doporučuji vám vybrat si to, co vás baví. Mě třeba lákají filmy a jejich představitelé, takže si pouštím rozhovory s hollywoodskými hvězdami. Nebo poslouchám ukázky z filmů či dokumenty v angličtině. Spousta věcí je navíc doplněna titulky, takže výběr je opravdy obrovský. Každý si najde to svoje.

ujdeto.cz - písničky posloucháme všichni a hudebních stylů je spousta. Na této stránce si můžete najít svůj oblíbený song a jeho text. Písničky vám pomůžou prohloubit slovní zásobu a jsou skvělou možností procvičovat si poslechové dovednosti a výslovnost.  Já osobně jsem se na střední škole dostal k textům tehdejších hitů v časopise Bravo. Několik jsem se jich naučil zpaměti, někdy jen refrény, jindy celé písně. Nevěřili byste, ale já si to po více než 20 letech stále pamatuji!

Englishbooks.cz - pokud sháníte učebnice angličtiny, tak jste na správném místě. Kromě nich zde najdete i pracovní sešity, slovníky, DVD, beletrii nebo poslechové materiály.

Helpforenglish.cz - výuka angličtiny online, procvičíte si zde gramatiku, slovní zásobu, reálie anglicky mluvících zemí a můžete si přečíst spoustu užitečných rad, které pomohou vašemu postupu ve výuce jazyka. Kromě toho se lze zapojit do diskuzí a klást dotazy.

britishcouncil.org/learnenglish - doporučuji zejména videa, kde lze plnit úkoly a poté si prohlédnout i přepis nahrávky. Nachází se zde nepřeberné množství témat, výběr záleží pouze na vaší chuti a zájmu. Samozřejmě se zde nachází i gramatická cvičení.

English Like A Native - sympatická Britka Anna vám ve svých videích vysvětlí nejrůznější gramatické jevy, provede vás Velkou Británií, seznámí s frázovými slovesy, předvede vám ukázkové lekce nejčastějších chyb ve výslovnosti, dále má témata zaměřená na různou slovní zásobu (nakupování, dovolená, sport, ...) atd.  

Speak English With Vanessa - desítky rozmanitých videí vám zcela určitě vysvětlí to, v čem si nejste dvakrát jistí. Autorkou je Vanessa Prothe z USA.

English With Lucy - používáte v konverzaci stále frázi "How are you? I´m fine, thank you." Lucy vám vysvětlí spoustu jiných možností, které se dnes používají. Natočila desítky videí, ve kterých se zabývá slovní zásobou, výslovností, gramatikou atd.

American Family And Friends - výuka pro děti, najdete zde písničky, videa a hry, to vše v americké angličtině.

en.islcollective.com/video-lessons - najdete zde velké množství videí, která slouží k procvičování různých gramatických jevů nebo slovní zásoby. Ve filtru si můžete přesně stanovit, na co se při výuce chcete zaměřit.

liveworksheets.com - nepřeberné množství interaktivních pracovních listů. Zadejte si slovíčka či požadovanou gramatiku a pak si jen vyberte pracovní list na vaší úrovni. Online si cvičení vypracujte a program vám ho poté vyhodnotí. Stránky navíc obsahují i poslechová cvičení a videa. Pro jazykové nadšence jsou zde i pracovní listy v jazyce německém, ruském, italském...

baamboozle.com/games - jsou zde hry, zejména pro děti, ale nepohrdnou jimi určitě ani dospěláci! Zadejte si požadovaný okruh slovíček či gramatiky. Vyberte si z nabídky a procvičujte si. Můžete to hrát i jako hru s nějakým kamarádem. Placená verze je bohatší na nabídku, ale ta zdarma vám postačí.

gamestolearnenglish.com - hry na procvičování slovíček a gramatiky

thefreedictionary.com - anglický slovník, hry, zajímavosti, novinky, kvízy, gramatická pravidla, idiomatické vazby atd.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider slider slider

Individuální výuka

Firemní výuka

Výuka dětí

Online výuka (Google Meet, SKYPE)

--- infopanel ----

+420 604 358 699

mmitasik@seznam.cz