O lektorovi

 

Jmenuji se ing. Miroslav Mitašik a jsem učitel angličtiny. Výukou se zabývám již 20 let, nabízím zkušenosti s výukou ve státní škole i v soukromých kurzech a rovněž z individuální výuky. Jazykově jsem na úrovni C1, úspěšně jsem složil mezinárodní zkoušky FCE a CAE. Pro mě je angličtina koníček – nevěnuji se jí pouze při vyučování a přípravě, ale ve volném čase při četbě, filmech, hudbě či dalším studiu.     

Při výuce se zaměřuji na rozvoj všech 4 hlavních jazykových dovednost, tj. SPEAKING (mluvení), READING (čtení s porozuměním), LISTENING (poslech) a WRITING (psaní). Hlavní snahou je vždy podpora mluveného projevu - skloubení správné výslovnosti a přirozenosti při samotné konverzaci. Usiluji o maximální používání angličtiny při samotné výuce, aby se student nebál mluvit a naopak hledal způsoby, jak se domluvit v cizím jazyce.

Vyučuji úplné začátečníky, mírně i velmi pokročilé zájemce o jazyk. Jedná se o úrovně A1, A2, B1 a B2 (podle Evropského referenčního rámce). Již 19 let vyučuji děti na základní škole a mám spoustu zkušeností s výukou dospělých. S nadsázkou mohu říci, že se zaměřuji na věkové skupiny mezi 6 a 66 lety. Ve výuce se zaměříme na vaše slabiny, na jejich odstranění. Nabízím rovněž pomoc při přípravě na různé typy anglických zkoušek (PET, KET, FCE, maturita aj.) nebo na pracovní pohovor.    

20171209_095342

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider slider slider

Individuální výuka

Firemní výuka

Výuka dětí

Online výuka (Google Meet, SKYPE)

--- infopanel ----

+420 604 358 699

mmitasik@seznam.cz